orani.cz | landwirtschafts simulator | Auta v Landwirtschafts Simulator

Auta

auta v lwss

Dvojici nejpoužívanějších strojů v nejpopulárnějším farmářském simulátoru představují určitě traktor spolu s kombajnem. I když je ale klíčovými úlohami hráče přímá úprava, setí a nakonec i sklizeň obilí kombajnem, dříve či později sami nejlépe zjistíte, že jenom s traktorem a kombajnem si na vaší farmě tak úplně nevystačíte. Občas je totiž kromě orby také třeba čerstvě nadojené mléko nějakým způsobem převézt do lokální mlékárny, což s valníkem zapřaženým za traktorem nemusí vždy být ta nejelegantnější a nejekonomičtější varianta. A právě zde proto nastupují na scénu hry Landwirtschafts Simulátor auta. Ta jsou ideálními pomocníky právě v podobných situacích, které nemusí vždy bezprostředně souviset se zemědělstvím, ale zároveň je bez nich běh takové farmy jako celku nepředstavitelný.

Odkud se auta v Landwirtschaft Simulatoru berou? Ačkoliv fantazie tvůrců soudě podle těch nejmenších detailů hry evidentně neznají hranic, drtivá většina automobilů, na které zde narazíme je zmenšenou a virtuální verzí vozidel, které ve světě skutečně můžeme najít na mnoha farmách. Společnosti stojící za vývojem Landwirtschaft Simulatoru se totiž podařilo do hry dostat licencované stroje z produkce nejvýznamnějších světových automobilek orientovaných na segment zemědělské techniky. I proto je řízení automobilů další dimenzí této hry, ve které se nevyhneme pocitu maximální autenticity života statkáře.

Všechny tyto auta si přitom můžete prohlédnout a případně pokud za sebou máte slušnou sklizeň také rovnou nakoupit v místním obchodě se zemědělskou technikou, který je zároveň také místem, kde se lze za docela slušný zbavit i vaší vlastní starší zemědělské techniky, pro kterou se vám už na vaší farmě nedaří najít využití.

Samozřejmě je možné, že nabídka provozovny z malého městečka nebude plně pokrývat vaše představy o té nejvýkonnější technice. Ani v tom případě však ve hře Landwirtschaft Simulator není důvod házet flintu do žita. Astronomické prodeje, které tento simulátor zaznamenal v mnoha evropských zemích totiž vedly mimo jiné i k tomu, že kolem hry vznikla silná komunita jejích milovníků, kteří doslova dnem i nocí pracují na přidávání nových druhů zemědělské techniky. Proto v takovém případě není nic jednoduššího, než z některé z mnoha fanouškovských stránek stáhnout některý z desítek dostupných modelů automobilů, nebo dalšího myslitelného zemědělského zařízení a doplňků. Samotná instalace nového obsahu je totiž velice snadná.

S auty ve hře pokud chcete můžete po libosti jezdit v reálném čase, ale pokud se vám náhodou z nějakého důvodu nebo prostého časového vytížení už nedostává volných chvil, můžete vůz pouze zavézt na místo určení, kde jeho klíčky už lze předat do rukou najatého šoféra, který se o veškeré jízdy postará sám, a vy se tak zatím můžete věnovat jiným statkářským úkolům a povinnostem.

Další přednost hry potom spočívá ve velice reálném zpracování „chování“ jednotlivých aut během samotného herního provozu. Auta tak nejen vydávají naprosto věrné zvuky, díky nimž si možná sami vzpomenete na to, jak jste se kdysi před lety pokoušeli na dvoře místního prasečáku v zimě nastartovat předsedovic Avii. Spolu s tím je nutné vyzdvihnout také promyšlené možnosti ovládání strojů, a samozřejmě jejich realistický provoz. Není totiž ve hře Landwirtschaft Simulator ničím neobvyklým, pokud se vám za vaši zbrklou jízdu auto odmění třeba tím, že zapadne do hlubokého bahna, kam jste nacouvali až příliš suverénně. Alespoň minimální znalosti fyziky se vám tak ve hře vyplatí nejenom když přijde na předpovědi počasí.